Informace o kolektivu Mladých hasičů
Vloženo 7.12.2016 Čertovská diskotéka
Stejně jako v loňském roce i letos vedoucí uspořádali pro své ovečky z kolektivu mladých hasičů Čertovskou diskotéku. Věříme, že se děti nebály a čertovský mumraj si užily.

Vloženo 5.11.2016 Školení vedoucích
Vedoucí Mladých hasičů Monika Parvoničová a Michal Machura se 15.a 16.10. zúčastnili v Ústřední hasičské škole v Jánských Koupelích kurzu vedoucích mládeže. Na závěr úspěšně absolvovali zkoušku, čímž získali kvalifikaci pro samostatný výkon funkce vedoucího mládeže.

Vloženo 5.11.2016 I.kolo hry Plamen
V sobotu 8.10. proběhlo ve Veřovicích I.kolo hry Plamen ročníku 2016/2017. Bohužel, jak můžete shlédnout ve výsledkové listině, naši mladým hasičům se moc nedařilo.

Vloženo 5.11.2016 Zhodnocení činnosti v září a říjnu
Vedoucí Mladých hasičů Michal Machura s Monikou Parvoničovou děti vůbec nešetří a hned ze startu školního roku, tedy 1. září 2016, začali opět každý čtvrtek od 16 do 18 hodin pilně trénovat na hasičském areálu požární útok a štafetu dvojic na nadcházející soutěže.
V letošním roce se zúčastnili soutěží zařazených do Floriánek Cupu 2016, výsledky můžete shlédnout zde... . Další soutěže, ve kterých se chystají zabodovat, jsou soutěže zařazené do celoroční hry Plamen.
V zimních měsících budou Mladí hasiči navštěvovat tělocvičnu v Bílovci na Tkalcovské ulici.

Od září 2015 při SDH Bílovec opět pracuje kolektiv mladých hasičů pod vedením Michala Machury. Kolektiv se schází každý čtvrtek od 16 hodin. Dotazy na činnost směřujte na SDH emailem.