Rok 2013: dění u Sboru, pozvánky, ...
Vloženo 21.12.2013 - Pro členy JSDH: RDST Matra v provozu
Všechny terminály Matra, vozidlové i přenosné, jsou zpět a funkční.

Vloženo 15.12.2013 - Pro členy JSDH: RDST Matra mimo provoz
Všechny terminály Matra, vozidlové i přenosné, byly odvezeny do Nového Jičína po dvou letech na překódování.

Vloženo 15.12.2013 - CAS32 v provozu
Po naplánované opravě nádrže na vodu došlo i na neplánovanou opravu poškozeného kardanu. Tím se doba odstávky CAS32 prodloužila. Od včerejšího dne cisterna opět provozu.

Vloženo 15.12.2013 - Delegace na VVH
Jak již koncem roku bývá zvykem konají se i okolních sborech Výroční valné hromady. Nejprve jsme delegaci vyslali 29.11. do Výškovic a včera 14.12. do Bravantic. Tímto děkujeme za pozvání a přejeme hodně zdaru do nového roku v jejich dobrovolnické činnosti.

Vloženo 12.12.2013 - Exkurze Mladých hasičů v Novém Jičíně
Jako každý čtvrtek, tak i dnes se sešel kolektiv Mladých hasičů. Avšak náplní pravidelné schůzky nebyla sportovní příprava na sezónu v tělocvičně, ale byla uskutečněna exkurze na stanici HZS v Novém Jičíně. Nejprve se dozvěděli pár zajímavostí na učebně a poté si prohlídli stanici a hlavně techniku, včetně praktické ukázky automobilového žebříku.

Vloženo 1.12.2013 - Úmrtí člena
Se zármutkem oznamujeme, že naše řady po vážné nemoci navždy opustil ve věku 52 let bratr Miroslav Fojtášek. Přestože se v posledním roce již nemohl účastnit Sborové činnosti, patřil mezi členy, kteří vždy ochotně přiloží ruku k dílu.
Krátká vzpomínka zde...

POZVÁNKA - Pro členy SDH: Mikuláš pro děti členů
V pátek 6.12. proběhne pro děti členů SDH na sále naší stanice stejně jako v předchozích letech Mikulášská nadílka. Více v pozvánce zde...

POZVÁNKA: Cyklika velitelů
Ve dnech 29. a 30.11. se uskuteční na HZ Petřvald každoroční cyklická odborná příprava pro velitele družstev jednotek JPO II a III z okresu Nový Jičín. Účast velitelů nutná, bude i výcvik venku. Více v pozvánce zde...

Vloženo 27.11.2013 - Dar Moravskoslezského kraje
Velitel jednotky Tomáš Fešar společně se starostou města Petrem Klimkem včera na slavnostním dopoledni převzali na stanici HZS v Ostravě-Zábřehu technické prostředky převedené od HZS či zakoupené z finanční podpory Moravskoslezského kraje. Mezi prostředky, které rozšíří naší výbavu, jsou zachycovače airbagu (řidiče i spolujezdce), pila na sklo, 3 ruční digitální radiostanice, 1 vozidlová radiostanice, 2 kompletní dýchací přístroje (vč.lahve a masky) a 2 náhradní lahve. Tímto moc děkujeme.
Článek na serveru požáry.cz

POZVÁNKA: Cyklika strojníků
V sobotu 23.11. se uskuteční na HZ Starý Jičín každoroční cyklická odborná příprava pro strojníky jednotek JPO II a III z okresu Nový Jičín. Účast strojníků nutná, bude i výcvik venku. Více v pozvánce zde...

Vloženo 18.11.2013 - Výcvik s dýchací technikou
V sobotu 16.11. proběhl v areálu skladu CO (budoucí stanice) Hasičského záchranného sboru v Bílovci výcvik s dýchací technikou. Členové si vyzkoušeli vyhledávání osob za téměř nulové viditelnosti.


Vloženo 12.11.2013 - Výcvik v Mladé Boleslavi
V sobotu 9.11. proběhlo pro jednotky SDH z Moravskoslezského kraje předurčené k zásahům u dopravních nehod školení a následný výcvik ve výrobním závodě automobilky Škoda v Mladé Boleslavi. Z každé jednotky se mohl zúčastnit pouze 1 zástupce. Za naší jendotku byl vyslán Marek Binar. Výcvik byl velmi intenzivní a přínosný. Praktická část s nácvikem konkrétních postupů proběhla na nově vyrobených vozidlech, která jsou určena k testování a následné likvidaci.

POZVÁNKA - Pro členy SDH: Školení preventivních hlídek
v pátek 8.11.2013 se v kulturním domě v Bílovci od 17:00 hodin uskuteční školení asistenčních hlídek. Zájemci z řad členů majících zájem o výkon preventivních hlídek při společenských akcích v kulturním domě mají účast povinnou.

Vloženo 1.11.2013 - Podzimní brigáda
V sobotu 26.10. se uskutečnila podzimní brigáda našeho SDH. Začátek byl poněkud "opožděnější" z důvodu zásahu členů jednotky u dopravní nehody. Členové sboru provedli umytí oken na sále, úklid na půdě, odvoz nepotřebného "haraburdí" na sběrný dvůr a zazimování překážek a stolů na areálu.

Vloženo 1.11.2013 - Statistika Říjen 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Říjnu.

POZVÁNKA - Pro členy SDH: Podzimní brigáda
Dne 26.10.2013 se koná druhá letošní celosborová brigáda. Sraz členů SDH Bílovec je stanoven na 8:00 hodin u hasičské zbrojnice v Bílovci.

Vloženo 25.10.2013 - Taktické cvičení
Ve středu 23.10.proběhlo v domově pro seniory v Bílovci na ulici Opavské taktické cvičení za účasti jednotky HZS Moravskoslezského kraje HS Bílovec a jednotek SDH Bílovec, Tísek a Slatina. Námětem byl požár ve III.nadzemním podlaží uvedeného zařízení. Úkolem jednotek bylo vyhledání a záchrana osob z objektu, odvětrání zakouřených prostor a uhašení fiktivního požáru. Za přihlížení obyvatel domova jednotky plnily stanovené úkoly. Po ukončení hlavní části cvičení byla prověřena možnost nasazení výškové techniky HZS Moravskoslezského kraje ze stanice Nový Jičín.
Článek na serveru požáry.cz

Vloženo 22.10.2013 - IMZ ve Studénce
V sobotu 19.10. bylo opět po roce zorganizováno instruktážně metodické zaměstnání (IMZ) pro jednotky SDH okresu Nový Jičín předurčené pro zásahy u Dopravních nehod. Místem konání byla letos Studénka. Pod vedením lektorů HZS MSK dopoledne proběhla teoretická část v sále městského úřadu a v odpoledních hodinách pak praktický nácvik modelových situací na hřišti "Za Klečkou". Naše jednotka na tomto výcviku nechyběla.
Článek na serveru požáry.cz

Vloženo 10.10.2013 - TFA Bílov
V pátek 13.9. se náš člen Tomáš Čtvrtňák zúčastnil silové soutěže TFA Bílov. Soutěžil v kategorii A, tedy v kompletním zásahovém oděvu s dýchacím přístrojem jako zátěž. Soutěž byla rozdělena do dvou částí. V první se musel soutěžící plně vystrojit včetně zásahového oděvu, provést 60 úderů do hamer boxu, roztáhnout hadici B se zavěšenou pneumatikou, transportovat figurínu, přetáhnout hadici B zpět, přeskočit bariéru a doběhnout do cíle. Druhá část spočívala ve výběhu 137 schodů vedoucích na vyhlídkovou plošinu rozhledny do výšky 26m s hadicí B.
Tomáš Čtvrtňák ve své kategorii první část vyhrál, v součtu obou částí to stačilo na výborné druhé místo.

Vloženo 10.10.2013 - Statistika Září 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Září.

Vloženo 22.9.2013 - Výcvik JSDH
V sobotu 21.9. proběhl u naší jednotky čtvrtletní výcvik s dýchacími přístroji. Tentokráte jsme praktickou část zpestřili návštěvou nově zrekonstruované věže kostela, která byla zpřístupněna veřejnosti. Členové v rámci výcviku provedli výstup na věž i sestup za použití dýchacího přístroje. Za průvodcovství bychom rádi poděkovali p.Řeháčkovi.

Vloženo 22.9.2013 - Doplněna fotogalerie
Dnes byla doplněna fotogalerie o fotky z technických pomocí z 19. a 27.8.

Vloženo 10.9.2013 - Turnaj v minikopané
V sobotu 7.9. jsme na hasičském areálu pořádali již tradiční turnaj v minikopané. Letošního ročníku se mimo domácího družstva zúčastnili ještě hasiči z Velkých Albrechtic a bílovecký tým ToiToi. Vzhledem k počtu týmů se hrálo dvoukolově. Jak turnaj dopadl po dodání výsledků již brzy zveřejníme.

Vloženo 10.9.2013 - STKa ME s CAS24
V úterý 3.září jsme s CAS24 absolvovali STK a Měření emisí. Vozidlo bylo shledáno způsobilým pro další provoz bez závad.

Vloženo 10.8.2013 - CAS32 v provozu
Po problémech se startováním (AKU,startér i spínací skříňka) a brzdovou soustavou (třícestný ventil a ruční brzda), byla již po druhé poruše v krátké době dána zpět na výjezd CAS32 T815. Po týdenní odstávce se snad cisterně již další zvažnější poruchy vyhnou.

Vloženo 9.8.2013 - Zvýšená zásahová činnost
V období od 22.5. do 3.7. jsme vyjeli pouze k jediné události. Poté však statistiku ovlivnilo zejména teplé počasí. Do konce července členové provedli 15 zásahů. Od začátku srpna mají členové na kontě již dalších 8 zásahů. Bohužel i na technice je to znát. CAS 32 po první opravě byla v provozu během 2 dnů. Nyní je již týden mimo provoz. Hlavně při včerejším zásahu ve Fulneku by byla jistě využita. Více v sekci zásahy.

Vloženo 27.7.2013 - Okurková sezóna - Co napsat?
Pro pobavení si můžete přečíst, jak jsme přišli k CAS32. Je to sice dávno, ale jsou věci, na které se nezapomíná. Článek zde...

Vloženo 15.7.2013 - Hasimpiáda
V sobotu 13.7. se na našem areálu uskutečnilo avizované sportovně-zábavní odpoledne pod názvem Hasimpiáda. Inspirací se nám stala olympijská myšlenka. Jelikož se nacházíme v polovině cesty mezi letní olympiádou v Londýně a zimní v Soči, odpovídaly tomu i vybrané sportovní disciplíny. Po zahájení, kdy olympijský oheň donesl a zažehnul neznámý "křovák", započalo měření sil. I přes malou účast členů SDH se do sportovního klání zapojilo sedm dvoučlených týmů.
První disciplínou byl slalom na kajaku. Následovalo "silně upravené" basketbalové házení na koš, závod ve sprintu na kole a letní část zakončila atletika s inovovaným typem oštěpu Neméth Honzy Železného. Zimní část jsme zahájili slalomem na double-lyžích, pokračovala střelba na "hokejovou" branku a závěrečnou disciplínou byl "simulátor" jízdy na bobu inspirovaný Kokosy na sněhu.
Všichni účastníci závěru dosáhli bez zdravotní újmy a děkujeme jim z odvahu zapojit se do předem neznámého pojetí závodu. Během celého závodu vše sledoval přísný rozhodčí i se svým škodolibým asistentem "křovákem", který občas sportovcům ztrpčoval život.

Vloženo 3.7.2013 - Pro členy SDH: Hasimpiáda
Výbor SDH Bílovec si dovoluje pozvat všechny členy SDH Bílovec ke kulturně-společenskému setkání, které se uskuteční 13.7. od 16.hodin na hasičském areálu.
Pozvánka zde...

Vloženo 3.7.2013 - Pro členy JSDH: změna termínu schůzky
Připomínáme změnu termínu schůzky členů JSDH pro tento týden. Sejdeme se již 4.7. od 17 hodin. Kdo může přijít dříve, od 16 hodin se bude připravovat výcvik.

Vloženo 3.7.2013 - Odřivousovy slavnosti
V sobotu 22. 6. se na Slezském náměstí v Bílovci uskutečnily Odřivousovy slavnosti. V jejich rámci na náměstí proběhla soutěž v netradičních disciplínách mezi bíloveckými družstvy dobrovolných hasičů, ochotníků, kantorů ze ZŠ TGM a sportovců z TJ Spartak Bílovec. Naši zástupci obsadili 2.místo. Součástí slavností byl již tradičně Běh do zámeckých schodů, jenž jsme jako každoročně zajišťovali.
Více vč.fotografií zde...

Vloženo 3.7.2013 - Statistika Červen 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Červnu.

Vloženo 26.6.2013 - Soutěž MH
V sobotu 22.6. se kolektiv Mladých hasičů zúčastnil v rámci Florian Cupu pohárové soutěže v Prchalově. Ze 14 startujících týmu v kategorii starší žáci naši Mladí hasiči obsadili 2.místo.

Vloženo 21.6.2013 - Ukázka pro družinu
Ve čtvrtek 20.6. provedli členové jednotky ukázku techniky pro děti docházející do družiny při Základní škole Komenského. Věříme, že se dětem přes velmi parné počasí ukázka líbila.

Vloženo 21.6.2013 - Ukázka v Tísku
V sobotu 15.6. v odpoledních hodinách členové jednotky provedli ukázku techniky a ukázku zásahu u dopravní nehody v Tísku.


Vloženo 12.6.2013 - 60000 návštěv
Dnes dosáhl počet návštěv našeho webu od jeho spuštění zajímavého stavu návštěv, přičemž přístup z jednotlivého počítače je započítán pouze jednou denně.

Vloženo 7.6.2013 - Pohárová soutěž MH
V neděli 2.6.2013 dopoledne uspořádal náš Sbor pohárovou soutěž mladých hasičů. Soutěžního klání se zúčastnilo celkem 29 družstev, z toho v kategorii mladší (do 11 let) čtrnáct a kategorii starší (do 15 let) patnáct. Mladí hasiči soutěžili v klasickém požárním útoku a štafetě požárních dvojic. Výsledky se navíc započítávaly vybraným družstvům do hodnocení celoroční ligy Floriánek Cup 2013. Družstva na prvních pěti místech obou kategorií obdržela poháry a diplomy. Mezi mladšími zvítězili mladí hasiči z Tísku před Prchalovem a Lubojaty. Bílovečtí mladí hasiči obsadili velice slušné třetí místo v kategorii starší a zopakovali tak po čtrnácti dnech stejný výsledek jako v okresním kole celostátní hry Plamen 2012-2013.

Vloženo 7.6.2013 - Statistika Květen 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Květnu.

Vloženo 7.6.2013 - Morawská Brama
25.5. se členové našeho sboru zúčastnili mezinárodní soutěže družebních sborů z ČR a Polska Morawská Brama. Za náš sbor jsme nasadili mužský i ženský tým. Disciplínami byla netradiční štafeta a klasický požární útok. Jak soutěž probíhala můžete shlédnout ve fotogalerii.

Vloženo 31.5.2013 - II.kolo hry Plamen
V sobotu 18.5. se v Lubojatech uskutečnilo II.kolo hry Plamen. Náš tým přezimoval na průběžném 5 až 6-tém místě. Ve druhém kole náš tým zabral a s troškou sportovního štěstíčka vybojoval končené 3.místo. Jak vše dopadlo můžete zjistit z výsledkové listiny zde...

Vloženo 31.5.2013 - Rostislav Hudec na radnici
V pondělí 27. 5. pana Rostislava Hudce v doprovodu starosty SDH Bílovec Radomíra Fešara přijal na radnici starosta města Petr Klimek společně s místostarostou Petrem Faldíkem. Jmenovaní tak ocenili dlouholetou práci pana Hudce ve prospěch hasičského hnutí, která vyústila v udělení titulu "Zaskoužilý hasič". Více v článku zde...

Vloženo 19.5.2013 - Okrsková soutěž
V sobotních odpoledních hodinách se konala v Bravanticích u hasičské zbrojnice okrsková soutěž. Náš narychlo složený tým staroval s vypůjčeným vybavením od domácích hasičů. V prvním pokusu nás zradila technika (Stroj). Druhý pokus, přestože měl rezervy, nám získal 2.místo. Výsledky jsou k nahlédnutí zde...

Vloženo 19.5.2013 - Školení asistenčních hlídek
V sobotu 18.5. dopoledne v prostorách Bíloveckého zámku proběhlo školení preventivních asistenčních hlídek pro zájemce z řad členů našeho SDH. Tématem školení bylo zejména seznámení s prostory a specifiky tohoto historického objektu.

Vloženo 10.5.2013 - Ukázka
Ve středu 8.května jsme pro SDH Lubojaty provedli ukázku techniky pro děti v údolí mezi Výškovicemi a Hlubočcem. Po návratu jsme pak provedli několik zásahů po přívalových deštích.

Vloženo 7.5.2013 - Výsledky soutěže
XV. ročník soutěže O putovní pohár starosty města Bílovce uspořádal náš sbor v sobotu 4.5. Soutěže v požárním útoku se zúčastnilo 18 mužských a 5 ženských kolektivů. Bohužel domácí družstva nebodovala. Muži svůj pokus značně pokazili a mezi hodnocenými skončili poslední. Ženy byly nehodnoceny - nebyly připuštěny k pokusu. Zdárný průběh soutěže byl však hlavně narušen poruchou časomíry. Výledky soutěže jsou ke stažení zde...

Vloženo 4.5.2013 - Titul "Zasloužilý hasič"
Ve čtvrtek 2.května si náš dlouholetý člen Rostislav Hudec převzal v Centru hasičského hnutí na zámku v Přibyslavi titul Zasloužilý hasič, což je nejvyšší vyznamenání u dobrovolného hasičstva. Tímto mu gratulujeme a přejeme hodně zdraví a elánu do dalších let. Více o jeho činnosti u sboru se dočtete zde...

Vloženo 4.5.2013 - sv.Florián
Dnes slaví všichni hasiči svátek svého patrona Svatého Floriána. Více o něm v samostatné sekci Svatý Florián

Vloženo 4.5.2013 - Statistika Duben 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Dubnu. Bohužel musíme konstatovat, že návštěvnost stránek byla výrazně snížena bezdůvodnou blokací ze strany Googlu.

POZVÁNKA PRO SOUTĚŽNÍ DRUŽSTVA
Dne 4.5. od 13 hodin pořádá náš Sbor již tradiční soutěž o Pohár starosty města Bílovec v požárním útoku. Tímto si dovolujeme pozvat všechny soutěžní družstva. Více na pozvánce zde...

Vloženo 13.4.2013 - Celosborová brigáda
Dnes se uskutečnila plánovaná jarní celosborová brigáda. Jelikož konečně přívětivou tvář ukázalo počasí, přítomní členové se věnovali pracem na našem areálu.


Pro členy SDH: Pozvánka na brigádu
Dne 13.4.2012 se koná první letošní celosborová brigáda. Sraz členů SDH Bílovec je stanoven na 8:00 u hasičské zbrojnice v Bílovci. Více v pozvánce zde...

Vloženo 7.4.2013 - Problémy s WEBem
V posledních dnech či týdnech byly naše stránky při otevření v některých internetových prohlížečích označeny společností Google jako závadné a byla zobrazována výstraha před otevřením. Po emailové diskuzi s poskytovatelem prostoru nám bylo sděleno, že se jedná o problém se zobrazováním reklamy poskytovatele prostoru, který již poskytovatel řeší se společností Google. Věříme, že problém bude brzy odstraněn, neboť zmíněné varování "srazilo" návštěvnost stránek o polovinu.

Vloženo 7.4.2013 - Odborná příprava
V sobotu 30.3. zorgamizoval HZS MSK odbornou přípravu pro členy JSDH kategorie JPOII okresu Nový Jičín zaměřenou na práci ve výškách a nad volnou hloubkou. Odborná příprava se konala na Hasičské zbrojnici v Příboře. Za naši jednotku se zúčastnil Martin Barvík.

Vloženo 1.4.2013 - Statistika Březen 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Březnu.

Vloženo 8.3.2013 - Pro členy SDH: Oslava MDŽ
V sobotu 16.3. se pro členy SDH uskuteční oslava MDŽ na hasičské stanici v Bílovci. Více informací u Marka Binara a v pozvánce zde...

Vloženo 8.3.2013 - II.ročník okresního hasičského plesu
V pátek 1.3. se konal II.ročník okresního hasičského plesu. Místem konání byl tentokráte Jistebník. Účast našich členů byla vysoká a věříme, že se i dobře pobavili.

Vloženo 8.3.2013 - IMZ velitelů JPO II
Od pátku 1.3. do neděle 3.3. se velitel jednotky zúčastnil Instruktážně metodického zaměstnání (IMZ) pro velitele jednotek Moravskoslezského kraje kategorie JPO II. IMZ se konal v Ústřední hasičské škole v Jánských Koupelích a organizaci zajišťoval Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Mimo stanovená témata byl věnován čas i diskuzi o problémech, které jednotky trápí.

Vloženo 8.3.2013 - Statistika Únor 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Únoru.

Vloženo 3.3.2013 - Nový nástřik Volkswagenu
V pátek 1.3. se po 5 týdnech vrátil na stanici dopravní automobil Volkswagen v novém kabátě. Jak mu to sluší můžete shlédnout zatím na jediné fotografii.


Vloženo 24.2.2013 - Pro členy JSDH
Upozorňujeme členy jednotky, že se sobotní schůzka jednotky ruší. Jednotka se k napsání pohotovostí sejde v pátek 1.3. v 17:50 před odjezdem na okresní hasičský ples.

Vloženo 16.2.2013 - Výcvik JSDH
Dnes 10 členů jednotky absolvovalo teoretickou přípravu s následným praktickým výcvikem na záchranu osob z ledu. Teoretická část proběhla na sále hasičské stanice společně s jednotkou HZS HS Bílovec a jednotkou SDH Studénka. Praktickou část jsme absolvovali samostatně na Bílovecké přehradě, kde byly skvělé podmínky. Led byl měkký a tudíž byly podmínky pro nácvik velmi reálné. Výcvik byl zaměřen na využití technických prostředků z výbavy jednotky. Další jmenované jednotky cvičily na přehradě Staroveské.

Vloženo 2.2.2013 - Statistika Leden 2013
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Lednu.

Vloženo 24.1.2013 - Výroční valná hromada
V sobotu 19.1.2013 jsme od 15 hodin hodnotili uplynulý rok na Výroční valné hromadě i za účasti pozvaných hostů. Mimo již tradiční zprávy o činnosti z různých oblastí působnosti sboru bylo do programu zařazeno i předání vyznamenání. Nejvyšší předávané ocenění převzal z rukou člena výkonného výboru OSH pana Václava Pavelky náš člen Stanislav Fešar a to medaili sv.Floriána. Poté proběhla opět tradiční diskuze, závěr, pohoštění s následnou tombolou a volnou zábavou.

Pro členy JSDH: VW MIMO PROVOZ
Od 21.1. je do odvolání mimo provoz Dopravní automobil Volkswagen. Nachází se na opravě karoserie.

Pozvánka pro členy SDH
V sobotu 19.1.2013 od 15 hodin se uskuteční výroční Valná hromada našeho SDH. Po ukončení Valné hromady bude pokračovat tradiční volná zábava s tombolou. Více v pozvánce.

Vloženo 1.1.2013 - Statistika za rok 2012
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v uplynulém roce.

Vloženo 1.1.2013 - Statistika Prosinec 2012
Zde máte k nahlédnutí statistiku návštěvnosti (každá IP adresa je započítána jen 1x denně) a počet zobrazení (každý přístup z jedné IP adresy) v měsíci Prosinci.